Aizkari

Logu aizkari tas ir pēdējais „otas vilciens”, bez kura pat pašā lieliskākajā un harmoniski aprīkotajā dzīvoklī nebūs ērtību un komforta sajūtas. Aizkari var pilnībā pārveidot Jūsu mājas iekštelpas. Prasmīgi izvēlēti un kvalitatīvi izgatavoti aizkari iekštelpai piešķirs saskaņotu izskatu, pastiprinās vienotības un bagātības sajūtu, saplūdīs ar grezno apdari un mēbelēm, piedos tām mājīguma izjūtas. Bieži vien tieši aizkari piešķir telpai vienota stila akcentu. Aizkaru dizaina izvēlei ir jāveltī ļoti rūpīga uzmanība, jo tie jau sākotnēji spēj mainīt telpā esošā cilvēka izjūtas – pastiprināt komforta un mājīguma sajūtu mūsdienīgā telpā, atjaunināt un modernizēt interjeru nemainot mēbeles, radīt tā gadalaika izjūtas, kurš Jums vislabāk patīk. Vēlmi atjaunināt interjeru dzīvoklī, piešķirt tam jaunus krāsu akcentus visvienkāršāk ir apmierināt nomainot aizkarus. Tāpat ar aizkaru palīdzību var noslēpt nepatīkamu skatu aiz loga, slēpt Jūsu dzīvi no ziņkārīgo skatiem, piesegt vecos logu rāmjus vai šķībās apmales, aptumšot vai pat siltināt telpu.

Aizkariem ir dažāda loma interjerā, starp kurām pati populārākā, bet nebūt ne vienīgā ir logu dekorēšana.

Ar aizkariem var pareizi sadalīt dzīvokļa telpu, ierobežot saules gaismu, noslēpt kāda ne visai glīta skapja durvis, vai arī ierobežot telpā vietu ar plauktiem veļas glabāšanai, ja skapja vispār nav.

Aizkari ir neatņemama mūsu interjera sastāvdaļa. Viņi pilnībā rada telpas solīduma, nopietnības un komforta sajūtu. Mūsdienīgi aizkari, atbilstoši interjeram, var būt funkcionāli un, tai pat laikā, ļoti grezni.

 

Veidots un uzturēts:  webideja.lv