Stangas

Piedāvājam stangas pieskaņot izvēlētajam aizkaru stilam. Stangas tiks izgatavotas tieši nepieciešamajos izmēros.Mūsu speciālisti atbrauks pie Jums mājās, sniegs Jums konsultācijas, kā arī veiks nepieciešamos mērījumus. Pēc karnīžu izgatavošanas mēs veiksim to montāžu.

Metāliskās karnīzes Jūsu mājā, tā ir nesalīdzināma drošība un  praktiskums, kā arī elegance un stils, ar kuru tiek papildināts Jūsu mājas dizains.Visbiežāk metāla karnīžu ražošanā tiek pielietots tērauds, alumīnijs vai misiņš, kuri ne vien nodrošina izturību un izstrādājuma eleganci, bet ļauj arī stiprinājumu gredzeniem vieglāk slīdēt.Oriģināli izskatās metāla karnīzes, kuras izgatavotas krāsu toņos, kas imitē dārgmetālus, zeltu, sudrabu un platīnu.Uzgaļi var būt dažādās pat neparastās formās, kuras atgādina koku lapas, lodes, čiekurus vai pat dzīvniekus. Viņus kaļ no metāla, virpo no koka vai kaula, vai pat lej no stikla. Tādas karnīzes kļūst par neatņemamu interjera dizaina elementu, akcentējot telpu īpašnieka smalko gaumi.Nav maznozīmīgs arī fakts, ka metāla karnīzes ir iespējams izgatavot ar īpašu faktūru, kas veiksmīgi imitē senatnīgumu. Tās var būt pārklātas ar dūmakainu zeltu, ar īpaši novecinātu vara vai bronzas kārtu.

Milzīgajā karnīžu izvēles klāstā lielāko popularitāti gūst profila karnīzes. To konstrukcija ir izgatavota no izturīga alumīnija. Neskatoties uz to, ka profila karnīzes izskatās vienkāršas, viņas ir vienas no praktiskākajām un drošākajām. Cēlā vienkāršība, lieliskās ekspluatācijas īpašības un plašais krāsu izvēles spektrs ir ļāvis tām kļūt par pašām pieprasītākajam karnīzēm.Tieši pateicoties profilam, nav grūti izgatavot karnīzes izliektās formās, kuras tiek lietotas telpās ar arkām vai erkeriem. Tas nav tik veiksmīgi izdarāms ar citu konstrukciju karnīzēm. Profila karnīzes var viegli piestiprināt arī pie griestiem vai nišās.Tā kā profila karnīzes var izturēt smagus aizkarus un gardīnes, pie lieliem logiem parasti stiprina tieši šīs konstrukcijas karnīzes.

Profila karnīzes ir labāka izvēle tiem, kuri novērtē praktiskumu un vienkāršību.

Karnīžu sistēmas no koka tiek izgatavotas vienīgi no īsta koka. Tas ir dabisks materiāls, tādēļ vienmēr aktuāls un labi izskatās.Cēlie koka šķirņu toņi un neatkārtojamais šķiedras zīmējums veiksmīgi kombinejas ar jebkuriem aizkariem vai gardīnēm. Tas dod pozitīvu piedevu ne vien pašam aizkaru audumam, bet arī visam telpas interjeram, jo elegantā masīvā koka karnīze kļūst par zīmīgu un skaistu detaļu, īpaši pasvītrojot visu telpu kopumā.

 

 

 

 

Veidots un uzturēts:  webideja.lv