Žalūzijas

Žalūzijas uz logiem – tas ir lielisks interjera papildinājums. Tās spēj uzsvērt Jūsu individualitāti un stila izvēli, kā arī paslēpt no vasaras tveices un nevēlamiem skatieniem naktī. Vai tas būtu dzīvoklis, darba telpa, salons vai ārpilsētas nams, milzīgā krāsu toņu, faktūru un konstrukciju izvēle ļaus Jums atrast vēlamo variantu.

Jūs varat pasūtīt dažādu veidu žalūzijas, ievērojot individuālos izmērus. Bez tam, mēs veicam mērījumus un montāžu Jums vēlamā laikā.

Piedāvājam plaša asortimenta žalūzijas.

Koka žalūzijas – izsmalcināts interjera priekšmets

Populārākie plāksnīšu izmēri 25 un 50 mm platumā.

Rīkoties ar koka žalūzijām ir ļoti vienkārši. Plāksnītes var viegli pagriezt ap garenasi kā arī pacelt un nolaist vertikāli. Tieši tā Jūs varēsiet izveidot vēlamo gaismas līmeni, saglabājot Jūsu dzīvokļa privātumu.

Kvalitatīvs lakas pārklājums pasargā koka plāksnītes no izbalēšanas un nodrošina pastiprinātu izturību pret mitrumu.

Horizontālās alumīnija žalūzijas biežāk tiek izmantotas dzīvojamo telpu noformēšanā (virtuvēs, vannas istabās, lodžijās, u. tt.). Ekoloģiski tīrajam pārklājumam nav nepieciešama nekāda īpaša kopšana. Pietiek, ja to pārslauka ar mitru drānu vai mīkstu putekļu slotiņu. Tās var tīrīt arī ar putekļusūcēju ikdienas dzīvokļa uzkopšanas laikā.. Tādas žalūzijas lieliski pasargās telpas no gaismas pat spilgti saulainā vasaras dienā, aizsargās telpas no pārmērīgas pārkaršanas.

Vertikālās žalūzijas. Viena no vertikālo žalūziju īpašībām ir spēja optiski palielināt telpu. Šī īpašība ir ļoti svarīga dekorējot telpas ar zemiem griestiem. Šīm žalūzijām tiek lietoti īpaši piesūcināti audumi. Pateicoties tam, tie nedeformējas un neizbalē tiešos saules staros. Saules gaisma spīdot cauri audumam, tā kļūst maiga un izkliedēta.

Horizontālas žalūzijas. Neatkarīgi no materiāla (audums, alumīnijs, plastika, koks), horizontālās žalūzijas ir lieliski piemērotas montāžai tieši pie loga vērtnes, kā arī pie rāmja kopumā. Šīs žalūzijas ir vienkāršākais un ērtākais veids kā pasargāt telpu no saules ietekmes. Viņas harmoniski iekļausies gan dzīvojamā telpā, gan arī ofisa interjerā.

Ruļļu žalūzijas – Mūsdienīgs tradicionālo žalūziju tips. Krāsu toņu daudzveidība un oriģinalitāte ļauj viegli un vienkārši papildināt jebkuru interjeru. Audumu izvēle ir tik plaša, ka Jūs noteikti spēsiet atrast sev piemērotu vienkrāsainu, raibu, vai pat audumu ar visneparastākajiem ornamentiem. Mēs noteikti varēsim piedāvāt ko jauku vai interesantu pat ļoti lieliem un platiem logiem, jo piedāvājamo audumu platums var sasniegt pat 3 metrus.

Romas aizkari. – universāls dzīvokļa, mājas vai sabiedrisko telpu logu dekorēšanas veids. Romas aizkari ir viegli kopjami un tiek izgatavoti no izturīga auduma, kuru var viegli noņemt tīrīšanai, kā arī vienkārši pielikt atpakaļ. Visa furnitūra ir izjaucama. Pateicoties tam, Romas aizkari ir viegli noņemami, tos var nodot ķīmiskajā tīrītavā, vai arī mazgāt pašu spēkiem.

Kasešu ruļļu aizkari atšķiras no pārējiem žalūziju veidiem ar to, ka tie ir speciāli projektēti un piemēroti montāžai uz plastikāta un alumīnija, kā arī koka pakešu logiem. Šo žalūziju īpašā konstrukcija paredz, ka žalūzijas tiek piestiprinātas tieši pie loga vērtnes un aizsedz tikai loga stikloto daļu. Daļēji tās platumā samazina loga stikla caurspīdīgo daļu. Taču priekšrocības, kuras piemīt šī veida žalūzijām daudzkārtīgi pārsniedz šo nelielo trūkumu. Logi ar kasešu ruļļu žalūzijām apvieno sevī mūsdienīga interjera eleganci, estētisku izskatu, kā arī ļauj saglabāt komfortablu noskaņojumu mājās, samazinot saules gaismas intensitāti. Papildus tam, kasešu ruļļu žalūzijas novērš karstuma iekļūšanu telpā vasaras laikā, bet ziemā aptur aukstā gaisa plūsmu no loga stikla. Nevajadzētu aizmirst arī par galveno kasešu ruļļu žalūziju nozīmi – tā ir telpas privātuma nodrošināšana un aizsardzība no nevajadzīgiem svešiem skatieniem.

 

 

Veidots un uzturēts:  webideja.lv